Til forsiden
Auktion mandag 24. oktober 2011
Skrevet af Administrator

31Aalborg Auktionshus afholder eftrårsauktion mandag den 24. oktober kl. 17:00

Se kataloget på www.aalborgauktionshus.dk

L. A. Ring (1854 - 1933): Kvinde i profil med udsigt gennem vindue,
olie på lærred, signeret. 57x77 cm u. ramme, vurdering kr. 35.000

Banner