Til forsiden
Aalborg Auktionshus
Skrevet af Administrator

afholder auktion mandag den 30. august kl. 17:00

Se kataloget på www.aalborgauktionshus.dk

Thore Heramb f. 1916, Norge: "Anne Mari", olie på lærred, signeret Th. Heramb 45, 64x81

Banner